Ogłoszenie

W ramach POIG, realizujemy projekt: Przygotowanie Planu rozwoju eksportu dla firmy THT.

zobacz więcej ...

Do pobrania

pdfW kilku słowach o firmie, przegląd produktów, oferta.

pobierz plik pdf ok. 1MB

Szukaj na stronie

Wpisz interesującą Cię frazę i potwierdź klawiszem enterSerwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Zasady ich używania oraz informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody, opisane są w Polityce prywatności.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
  • O firmie

    THTFirma THT jest jednym z wiodących producentów systemów opakowań. Wysoką pozycję w branży zdobywaliśmy sukcesywnie, wprowadzając nowe produkty, optymalizując koszty produkcji i podnosząc jakość. Począwszy od 1999 roku z pasją i zaangażowaniem produkujemy opakowania indywidualnie dopasowane do oczekiwań naszych Klientów. Stawiamy na kompleksowe rozwiązywania: od doradztwa, projektu, analizy kosztów, produkcję aż po optymalizację polityki opakowaniowej.

    Specjalizujemy się w produkcji wielkogabarytowych pojemników transportowych, mniejszych pojemników usprawniających transport i logistykę w innych firmach oraz różnego rodzaju wypełnień tychże pojemników: kształtek piankowych, separatorów, kratownic, przekładek. Opakowania jednorazowe autorstwa THT wykonane z różnego rodzaju pianek, stanowiące wkład do pudła kartonowego czy walizki, pozwalają skutecznie chronić przed uszkodzeniem mechanicznym nawet najdelikatniejsze przedmioty.

    Termoformowana paletaNa początku działalności dysponowaliśmy niewielką powierzchnią produkcyjną a profil firmy nastawiony był głównie na przetwórstwo spienionych tworzyw sztucznych dla rynku budowlanego. W roku 2004 zmieniliśmy siedzibę firmy rozbudowując znacznie nie tylko park maszynowy ale również inwestując w potencjał ludzki. W tej chwili nasza firma zajmuje 2ha atrakcyjnych terenów w Parku Przemysłowym w Świdnicy, zatrudnia ponad 80-ciu pracowników i dysponuje 4000m2 powierzchni produkcyjnej i 6000m3 powierzchni magazynowej. W dalszym ciągu inwestujemy w nowe technologie, unowocześniamy park maszynowy i inwestujemy w kadrę specjalistów.

    THTWieloletnie doświadczenie w branży opakowaniowej i ciągłe podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej, spowodowało, że jesteśmy w tej chwli jednym z liderów wśród producentów opakowań w Polsce - dostrzeganym i ważnym partnerem dla wielu największych firm europejskich z branży automotive, agd/rtv, elektotechnicznej i przemysłowej. Dążenie do optymalizacji jakości i cen opakowań, owocna realizacja niełatwych czasem wyzwań, indywidualizm i innowacyjność rozwiązań stanowi o sukcesie naszej firmy. Inwestycje w park maszynowy, kwalifikacje pracowników, nowoczesny system informatyczny a także rozbudowa firmy zaowocowały pozyskaniem nowych, poważnych Klientów a także umocnieniem naszej pozycji u dotychczasowych Partnerów. Uzyskane liczne certyfikaty, pozytywne audyty dokonywane przez naszych Kontrahentów a także aktualny system jakości ISO 9001 swiadczą o niezmiennie wysokim poziomie naszych usług.