Ogłoszenie

W ramach POIG, realizujemy projekt: Przygotowanie Planu rozwoju eksportu dla firmy THT.

zobacz więcej ...

Do pobrania

pdfW kilku słowach o firmie, przegląd produktów, oferta.

pobierz plik pdf ok. 1MB

Szukaj na stronie

Wpisz interesującą Cię frazę i potwierdź klawiszem enterSerwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Zasady ich używania oraz informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody, opisane są w Polityce prywatności.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
 • Polityka jakości

  POLITYKA ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA

  Działalność firmy THT Sp. z o.o. i THT Produkcja  Opakowań Przemysłowych Sp. z o.o. skupia się wokół obszarów projektowania i produkcji systemów opakowań zabezpieczających wyrób podczas transportu i magazynowania. Oferujemy naszym klientom zarówno wyroby standardowe jak i dedykowane dla konkretnego odbiorcy, któremu służymy fachową pomocą na każdym etapie projektowania. Szeroki asortyment produktów oraz usług kierujemy do firm o zasięgu międzynarodowym z branży przemysłowej.

  Głównym celem organizacji THT Sp. z o.o. i THT Produkcja Opakowań Przemysłowych Sp. z o.o. w zakresie polityki zintegrowanego systemu zarządzania jest stworzenie programów, sposobów i działań umożliwiających prowadzenie działalności w sposób przyjazny dla środowiska.

  Proces projektowania i produkcji realizowany jest w oparciu o różnorodne technologie wytwarzania oraz kompetentną i wykwalifikowaną kadrę. Rozwinięta sieć sprzedaży, bezpośredni kontakt z Klientem oraz elastyczność realizowanych działań umacnia wizerunek organizacji i zwiększa zaufanie naszych Klientów.

  Polityka zintegrowanego systemu zarządzania firmy ukierunkowana jest na:

  • przestrzeganie obowiązujących wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska i innych uregulowań środowiskowych dotyczących działalności firmy.
  • ograniczanie stosowania, a gdzie można eliminowania substancji szkodliwych dla środowiska,
  • zapobieganie zanieczyszczeniom,
  • odpowiednia gospodarka odpadami, która nie stwarza zagrożenia dla środowiska,
  • ciągłe doskonalenie działań związanych z zarządzaniem środowiskowym.
    

  Konsekwentnie dążymy do sukcesu naszej firmy wykorzystując umiejętności pracowników,  jednocześnie dbając o wymagania Klientów. Jesteśmy firmą solidną, dobrze zorganizowaną i dbającą o rozwój kadry.

  Polityka zintegrowanego systemu zarządzania została zakomunikowana wszystkim pracownikom lub pracującym w imieniu firmy THT Sp. z o.o. i THT Produkcja Opakowań Przemysłowych Sp. z o.o.

  Deklarujemy zaangażowanie w utrzymanie i ciągłe doskonalenie zintegrowanego systemu zarządzania zgodnego z normą PN-EN ISO 9001:2015, który pomoże nam osiągnąć cel w postaci wysokiego poziomu zadowolenia naszych Klientów. 

   

  Certyfikat ISOCertyfikat ISOCertyfikat ISOCertyfikat ISO