Ogłoszenie

W ramach POIG, realizujemy projekt: Przygotowanie Planu rozwoju eksportu dla firmy THT.

zobacz więcej ...

Do pobrania

pdfW kilku słowach o firmie, przegląd produktów, oferta.

pobierz plik pdf ok. 1MB

Szukaj na stronie

Wpisz interesującą Cię frazę i potwierdź klawiszem enterSerwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Zasady ich używania oraz informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody, opisane są w Polityce prywatności.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
 • Rozwiązania i technologie

  Nowoczesne i sprawnie funkcjonujące przedsiębiorstwo to również odpowiednie narzędzia pracy. Sukcesywnie inwestujemy w nowe maszyny usprawniające proces produkcyjny i podnoszące jakość wyrobów. Dzięki wysokim nakładom inwestycyjnym w nowoczesny park maszynowy możemy obecnie sprawnie i atrakcyjnie cenowo realizować zlecenia dla najbardziej wymagających Klientów.

  Urządznie do termoformowaniaNa ponad 4000m2 powierzchni produkcyjnej, dysponujemy wieloma specjalizowanymi maszynami i urządzeniami pozwalającymi nie tylko usprawnić proces produkcji opakowań ale także wytwarzać wiele unikalnych rozwiązań dostosowanych ściśle do potrzeb naszych Klientów.
  Jako producent opakowań specjalizujemy się w obróbce tworzyw spienionych. Obrabiamy je termicznie, mechanicznie, zgrzewamy, kleimy i rozwarstwiamy (tniemy). Należy podkreślić, że posiadamy specjalistyczne maszyny a także odpowiedni potencjał ludzki pozwalający na realizację dużych zleceń a także zapewnienie stałej obsługi przedsiębiorstw produkcyjnych.

  Paleta termoformowanaWśród  inwestycji zrealizowanych w ostatnim czasie należy wymienić:

  • nowoczesny, w pełni sterowany numerycznie ploter frezująco-tnący
  • dużogabarytowa termoformownica podciśnieniowa
  • zautomatyzowana nakładarka kleju
  • wysokiej jakości, uniwersalna prasa tnąca
  • specjalizowana piła taśmowa