Ogłoszenie

W ramach POIG, realizujemy projekt: Przygotowanie Planu rozwoju eksportu dla firmy THT.

zobacz więcej ...

Do pobrania

pdfW kilku słowach o firmie, przegląd produktów, oferta.

pobierz plik pdf ok. 1MB

Szukaj na stronie

Wpisz interesującą Cię frazę i potwierdź klawiszem enter

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
  • Aktualności

    Kariera w THT - aktualne oferty pracy

    Aktualności >>

    ZezwolenieChcesz rozpocząć karierę w dynamicznie rozwijającej się firmie? Szukasz pracy w młodym, zgranym zespole? Zobacz, może znajdziesz pracę dla siebie.

    Firma THT Sp. z o.o. będąca jednym z wiodących producentów systemów opakowań przemysłowych, poszukuje pracowników na stanowiska:

    KONSTRUKTOR MASZYN

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie maszyn, urządzeń oraz oprzyrządowania,
    • Kompleksowe prowadzenie projektów mechaniki,
    • Przygotowywanie rysunków technicznych,
    • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną,
    • dobra organizacja pracy własnej.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn),
    • znajomość programów do projektowania 3D i 2D,
    • Znajomość zasad budowy i konstrukcji maszyn,
    • Wiedza z zakresu obróbki materiałów, pneumatyki i elektrotechniki,

    SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

    Do zakresu obowiązków będzie należało:

    • organizacja działań w zakresie kontroli wejściowej i wyjściowej materiałów produkcyjnych, wyrobów gotowych,
    • tworzenie wymaganych instrukcji jakościowych,
    • kontakty z klientami w sprawach reklamacji oraz problemów dotyczących produktu,
    • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w procesie produkcyjnym, działań poreklamacyjnych,
    • w ramach wprowadzania nowego produktu koordynacja zadań jakościowych dotyczących produktu,
    • analiza błędów produkcyjnych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane zarządzanie jakością,
    • mile widziane min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość zagadnień związanych z systemami zapewnienia jakości,
    • znajomość normy ISO 9001 oraz szkolenie Auditora ISO 9001,

    OPERATOR MASZYN CNC

    Wynagania:

    • wykształcenie min. zawodowe
    • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)
    • obsługa komputera
    • doświadczenie lub wiedza szkolna z zakresu obróbki skrawaniem ,

    SZWACZKA

    Wymagania:

    • umiejętność szycia na maszynie
    • zdolności manualne, dokładność, sumienność
    • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14; 14-22)

    KONSTRUKTOR - INŻYNIER PROJEKU

    Główne obowiązki na stanowisku:

    • modelowanie 3D koncepcji opakowań z tworzyw sztucznych,
    • projektowanie form do termoformowania próżniowego,
    • nadzór nad dokumentacja techniczną i technologiczną,
    • standaryzacja produkcji oraz wsparcie procesów produkcyjnych,
    • współpraca z innymi działami firmy,

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe: mechanika i budowa maszyn,
    • wiedza z zakresu obróbki skrawaniem aluminium,
    • mile widziana wiedza z zakresu tworzyw sztucznych,
    • dobra organizacja pracy własnej,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • prawo jazdy kat. B,

    HANDLOWIEC

    Wymagania:

    • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji handlowych,
    • bardzo dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu,
    • umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientem,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • gotowość do częstych podróży służbowych,
    • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

    Zakres obowiązków:

    • realizacja planów sprzedażowych,
    • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji,
    • samodzielne nadzorowanie realizowanych projektów.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • dużą samodzielność w działaniu,
    • pracę w doświadczonym i zgranym zespole;
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres:
    rekrutacja(at)tht.pl
         (w temacie maila proszę wpisać nazwę stanowiska)
      lub
    THT Sp. z o.o.
    ul. Metalowców 6,
    58-100 Świdnica

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej w firmie THT (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz. 1182).

    10/03/2017

    Wstecz