Ogłoszenie

W ramach POIG, realizujemy projekt: Przygotowanie Planu rozwoju eksportu dla firmy THT.

zobacz więcej ...

Do pobrania

pdfW kilku słowach o firmie, przegląd produktów, oferta.

pobierz plik pdf ok. 1MB

Szukaj na stronie

Wpisz interesującą Cię frazę i potwierdź klawiszem enterSerwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Zasady ich używania oraz informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody, opisane są w Polityce prywatności.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
 • Aktualności

  Statuetka "Świdnicki Gryf 2012" dla THT !!!

  Aktualności >>

  Świdnicki Gryf 2012Do tegorocznej 8. Gali Przedsiębiorczości ŚWIDNICKI GRYF 2012 nominowano kilkanaście firm z naszego regionu. Wręczenie statuetek zwycięzcom w poszczególnych kategoriach odbyło się w uroczystej i podniosłej atmosferze.

  - Tak liczna obecność gości podczas gali udowadnia, że w Świdnicy dzieje się coś wyjątkowego. Pokazujemy sukcesy firm od tych najmniejszych - jednoosobowych, po te największe. Świdnicę i jej mieszkańców wyróżnia optymizm i przedsiębiorczość, za co należą się podziękowania. Symbolem słowa dziękuję są właśnie Gryfy
  - mówił Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

  Firma THT wygrała w kategorii DYNAMICZNY ROZWÓJ FIRMY. Otrzymana statuetka i pamiątkowy dyplom to dla nas niesamowite wyróżnienie i motywacja do dalszego rozwoju. Nagroda cieszy nas tym bardziej, że podczas wyłaniania zwycięzcy oceniane były m.in. dynamika zmian w wielkości przychodów ze sprzedaży, dynamika wzrostu zatrudnienia, wpływ stosowanych technologii na środowisko naturalne a także  kreatywność w zarządzaniu i nowoczesność stosowanych technologii.

  Nagrody gospodarcze „Świdnicki Gryf” wręczane są od 2005 roku. Gryfy to najważniejsza nagroda gospodarcza Świdnicy, która rokrocznie zyskuje na prestiżu.

  Świdnicki GryfŚwidnicki GryfŚwidnicki Gryf
  Zdjęcia z wręczenia nagród zamieszczone dzięki uprzejmości UM Świdnica.

   

  29/10/2012

  Wstecz