Ogłoszenie

W ramach POIG, realizujemy projekt: Przygotowanie Planu rozwoju eksportu dla firmy THT.

zobacz więcej ...

Do pobrania

pdfW kilku słowach o firmie, przegląd produktów, oferta.

pobierz plik pdf ok. 1MB

Szukaj na stronie

Wpisz interesującą Cię frazę i potwierdź klawiszem enterSerwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Zasady ich używania oraz informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody, opisane są w Polityce prywatności.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
 • Aktualności

  Świdnicki Gryf - Głosuj! Wygraj Tablet

  Aktualności >>

  Świdnicki Gryf

  Z nieukrywaną dumą informujemy, że w tegorocznej 8. Gali Przedsiębiorczości ŚWIDNICKI GRYF 2012, firma THT Sp. z o.o. została nominowana do prestiżowej nagrody w kategorii: "Dynamiczny rozwój firmy".

  Oceniane będą: dynamika zmian w wielkości przychodów ze sprzedaży, dynamika wzrostu zatrudnienia, wpływ stosowanych technologii na środowisko naturalne, kreatywność w zarządzaniu, nowoczesność, stosowanych technologii, rentowność działalności i pozyskane środki z UE i ich wykorzystanie.

  Kompletna lista firm nominowanych do "Świdnickiego Gryfa" dostępna jest na stronach swidnickigryf.pl.


  * * * * *

  Ponadto, zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie www.swidnickigryf.pl, konkurs na "Najlepszego pracodawcę w Świdnicy" oraz "Najlepszą obsługę klienta" odbywa się poprzez głosowanie świdniczan. Do dnia 23 października 2012 r. moża wziąć udział w GŁOSOWANIU i wygrać nagrody:

  • TABLET Samsung Galaxy Tab 2 7.0
  • ROMANTYCZNY WEEKEND DLA DWOJGA W PAŁACU W WOJANOWIE
    

  WYBIERZ NAJLEPSZEGO PRACODAWCĘ I NAJLEPSZĄ OBSŁUGĘ KLIENTA!
  GŁOSUJ!

  Więcej informacji o głosowaniu na stronach swidnickigryf.pl.
   

  04/10/2012

  Wstecz