Ogłoszenie

W ramach POIG, realizujemy projekt: Przygotowanie Planu rozwoju eksportu dla firmy THT.

zobacz więcej ...

Do pobrania

pdfW kilku słowach o firmie, przegląd produktów, oferta.

pobierz plik pdf ok. 1MB

Szukaj na stronie

Wpisz interesującą Cię frazę i potwierdź klawiszem enterSerwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Zasady ich używania oraz informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody, opisane są w Polityce prywatności.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
 • Aktualności

  THT w świdnickiej strefie "Invest Park"

  Aktualności >>

  Zezwolenie16 lutego 2012 roku kupiliśmy działkę pod inwestycję i otrzymaliśmy zezwolenie na prowadzenie działalności w świdnickiej podstrefie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”. Uroczyste przekazanie zezwolenia odbyło się w obecności władz miejskich: prezydenta Świdnicy Wojciecha Murdzka, zastępcy prezydenta Waldemara Skórskiego i wiceprezesa zarządu WSSE Wojciecha Morela.

  Film YouTube- Chcemy się rozwijać i rozbudować nasz zakład produkcyjny, który dziś jest dla nas za mały. O wyborze terenów pod inwestycje, zadecydowały nie tylko przywileje strefowe, ale też dogodna lokalizacja. Tak się składa, że teren, na którym obecnie działamy sąsiaduje z miejscem w WSSE - mówił prezes spółki THT.
  Nowy zakład produkcyjny powstanie najpóźniej do 2014 roku na ponad 2-hektarowej działce. Dzięki tej inwestycji zatrudnienie znajdzie co najmniej 30 osób. Jak podkreśla prezes THT - to minimalne założenia. Rzeczywista wartość inwestycji oraz liczba zatrudnionych będzie zależna od sytuacji rynkowej. Podchodzimy do tego jednak z optymizmem.

  Jak informuje Urząd Miejski - THT jest 14 inwestorem, który będzie prowadził działalność na terenie Podstrefy Świdnica Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”. Podstrefa utworzona została 21 kwietnia 2004 r. i z początkowych 17,49 ha rozrosła się do 162,6 ha. Na jej terenach zainwestowali już: Colgate-Palmolive, Electrolux, Nifco, Klingenburg, Sonel, Galess, Gryphon, Forma System, Jakub Gieysztor Porta, Cloos Polska, Defalin, AAM, a do rozpoczęcia inwestycji przygotowuje się LOTTE Wedel.

  Uroczyste wręcznie zezwolenia przez prezydenta Świdnicy Wojciecha Murdzka
  Zdjęcie Tomasz Pietrzyk, UM Świdnica

  16/02/2012

  Wstecz