Ogłoszenie

W ramach POIG, realizujemy projekt: Przygotowanie Planu rozwoju eksportu dla firmy THT.

zobacz więcej ...

Do pobrania

pdfW kilku słowach o firmie, przegląd produktów, oferta.

pobierz plik pdf ok. 1MB

Szukaj na stronie

Wpisz interesującą Cię frazę i potwierdź klawiszem enterSerwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Zasady ich używania oraz informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody, opisane są w Polityce prywatności.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
 • Aktualności

  Wsród najlepszych wg. miesięcznika Forbes

  Aktualności >>

  Diament ForbesDiamenty miesięcznika Forbes 2012 - to duże wyróżnienie dla naszej firmy znaleźć się w prestiżowym zestawieniu tworzonym przez znany biznesowy miesięcznik. Diamenty Forbesa przyznawane są przedsiębiorstwom które najlepiej wykorzystują koniunkturę, co pokazują osiagane przez nich wyniki.
  Miesięcznik Forbes tworzy zestawienia firm juz od kilku lat. W zestawieniu Diamenty Forbesa 2012 znalazło się łącznie 2051 firm (181 w kategorii firm dużych, 556 w kategorii firm średnich i 1314 małych).
  Jak informuje Forbes - metodologia tworzenia rankingu opiera się na zestawieniu przedsiebiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość. Wartość firmy została obliczona na podstawie tzw. metody szwajcarskiej, łączącej metodę majątkową i dochodową. Pierwsza nie wycenia potencjału pracowników i know-how. Wycena na podstawie zysków nie uwzględnia np. wrażliwości na zmiany sezonowe. Majątek wyceniono na podstawie średniej arytmetycznej wartości likwidacyjnej i wartości księgowej netto, która kwotowo odpowiada kapitałowi własnemu pomniejszonemu o wartości niematerialne i prawne. Wartość dochodowa to średnia zysków lat 2008–2010. Wzrost wartości wyznacza średnia ważona: wzrost z lat 2009–2010 ma dwa razy większe znaczenie niż z lat 2008–2009.

  20/01/2012

  Wstecz