Ogłoszenie

W ramach POIG, realizujemy projekt: Przygotowanie Planu rozwoju eksportu dla firmy THT.

zobacz więcej ...

Do pobrania

pdfW kilku słowach o firmie, przegląd produktów, oferta.

pobierz plik pdf ok. 1MB

Szukaj na stronie

Wpisz interesującą Cię frazę i potwierdź klawiszem enterSerwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Zasady ich używania oraz informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody, opisane są w Polityce prywatności.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
 • Produkty

  Produkty naszej firmy możemy podzielić na trzy główne grupy:

  • RękawOPAKOWANIA JEDNOKROTNE
   Są to wszelkiego rodzaju gotowe opakowania wykorzystywane do jednorazowego zabezpieczenia produktu np. kątowniki, narożniki, worki, przekładki, kształtki wykonywane z różnego rodzaju pianek: polietylenowe (PE), polipropylenowe (PP), polistyrenowe (PS) i poliuretanowe (PU). Zapewniamy obróbkę mechaniczną na wysokim poziomie nie unikając formowania skomplikowanych kształtów 3D.
    
  • PojemnikOPAKOWANIA WIELOKROTNE
   Grupa opakowań na którą składają się wszelkiego rodzaju pojemniki, palety transportowe, opakowania szyte i złożone systemy opakowaniowe dla różnych gałęzi przemysłu. Głównymi zaletami tego typu rozwiązań jest duża trwałość mechaniczna i wytrzymałość pozwalająca na wielokrotne używanie opakowania. Sprawdzają się tam gdzie wymagany jest transport miedzyoperacyjny.
    
  • UszczelkiKOMPONENTY do AGD
   Oprócz gotowych opakowań produkujemy i z bardzo dużym powodzeniem sprzedajemy różnego rodzaju komponenty  opakowaniowe. Są to głównie elementy stosowane do zabezpieczania produktów np. dystanse ale również uszczelki, wygłuszenia, wypełnienia antyudarowe itd. Produkujemy komponenty zindywidualizowane pod specjalne wymogi Klientów, spełniające często specyficzne zadania.