Ogłoszenie

W ramach POIG, realizujemy projekt: Przygotowanie Planu rozwoju eksportu dla firmy THT.

zobacz więcej ...

Do pobrania

pdfW kilku słowach o firmie, przegląd produktów, oferta.

pobierz plik pdf ok. 1MB

Szukaj na stronie

Wpisz interesującą Cię frazę i potwierdź klawiszem enterSerwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Zasady ich używania oraz informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody, opisane są w Polityce prywatności.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
 • Biuro projektowe

  THTW celu szybkiej i efektywnej ralizacji problemów związanych z zabezpieczeniem Państwa produktów, posiadamy własne, nowoczesne BIURO PROJEKTOWE opierające się na grupie specjalistów-konstruktorów. W połączeniu z technologami, działem prototypów i kontrolą jakości jesteśmy w stanie rozwiązywać na najwyższym poziomie nawet bardzo złożone projekty. Projekty opakowań wykonywane są w naszej firmie ściśle wg wymagań Klienta lub w określeniu o zadane warunki brzegowe. Doradzamy projekt opakowania czy zabezpieczenia produktu optymalizując koszty związane z jego wytworzeniem. Optymalne zabezpieczanie (opakowanie) to często kompromis pomiędzy jego wagą, objętością, możliwością składowania, wytrzymałością a jego ceną w bilansie polityki jakościowej. To właśnie optymalizacja funkcjonalności i kosztów opakowań, owocna realizacja niełatwych czasem wyzwań, indywidualizm i innowacyjność rozwiązań stanowi o sukcesie naszej firmy. Zadanie to ułatwia praca na nowoczesnym sprzęcie i narzędziach CAD/CAM 3D a także umiejętne wykorzystanie potencjału produkcyjnego z naciskiem na optymalizację procesów technologicznych. Zarządzanie przepływem informacji, optymalizację wykorzystania gniazd produkcyjnych zapewnia wdrożony niedawno zaawansowany system informatyczny klasy ERP. Doświadczenie zdobyte w wielu branżach dla których produkujemy całe systemy opakowań, zaawansowane metody projektowe a także indwidualna opieka przez naszych doradców handlowych stanowią o kompleksowości naszych usług.
   

  Kompleksowy zakres usług

  THTDzięki uzyskanemu przez lata doświadczeniu i ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji kadry pracowniczej, jesteśmy w tej chwli jednym z liderów wśród producentów opakowań w Polsce i dostrzeganym, ważnym partnerem dla wielu największych firm europejskich z branży automotive, agd/rtv, elektotechnicznej i przemysłowej. Naszą podstawową domeną jest zaangażowanie w realizowane przez nas projekty i chęć dostrzegania potrzeb Klienta bez względu na ich wagę i złożoność.

  Oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług związany zarówno z zabezpieczeniem produkcji w systemy opakowań jak również usługi doradcze i projektowe. W odróżnieniu od pośredników skupiających się tylko na sprzedaży, w naszej firmie bazujemy na kompletnych rozwiązaniach - poczynając od szczegółowej analizy potrzeb, projektu i prototypu opakowania, poprzez optymalizację kosztów do gotowych rozwiązań.

  Posiadając własną flotę transportową, rozbudowaną strukturę przedstawicieli i opiekunów handlowych zapewniamy stałą, bezpośrednią i indywidualną obsługę naszym Klientom. Reagujemy błyskawicznie na pojawiające się potrzeby, dostarczamy terminowo produkty a także zapewniamy stałe monitorowanie potrzeb i optymalizację rozwiązań. Wdrożenie nowoczesnego systemu klasy ERP z wydzielonym modułem CRM (Customer Relationship Management) zaowocowało zoptymalizowaniem relacji z naszymi Klientami i znaczną poprawą jakości obsługi - szczególnie w dziale kontroli jakości i obsługi reklamacji.

  My to wiemy, że to satysfakcja Klienta decyduje o sukcesie naszej firmy !