Ogłoszenie

W ramach POIG, realizujemy projekt: Przygotowanie Planu rozwoju eksportu dla firmy THT.

zobacz więcej ...

Do pobrania

pdfW kilku słowach o firmie, przegląd produktów, oferta.

pobierz plik pdf ok. 1MB

Szukaj na stronie

Wpisz interesującą Cię frazę i potwierdź klawiszem enterSerwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Zasady ich używania oraz informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody, opisane są w Polityce prywatności.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
 • Aktualności

  Logimat 2013 - informacje z targów

  Aktualności >>

  Logimat 2013 to duża i ważna impreza zrzeszająca wystawców nie tylko z branży opakowaniowej ale i szeroko pojętej logistyki magazynowej. Pod hasłem „Intralogistyka bezpośrednio – rynek innowacji" międzynarodowi wystawcy zaprezentowali ofertę najnowszych produktów i rozwiązań.

  Bogata oferta wystawiennicza przedstawiała również rozwiązania w zakresie opakowań i załadunku, technologii informacyjnych i komunikacyjnych, systemów komisjonowania, etykietowania i identyfikacji, oprogramowanie, inżynierię środowiska, bezpieczeństwo eksploatacji i bezpieczeństwo pracy a także usługi konsultingowe.

  Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem i przyciągało wielu odwiedzających. Szczególną uwagę przyciągały nasze autorskie rozwiązania, opakowania dużogabarytowe i dedykowane opakowania przemysłowe. Wartym podkreślenia jest fakt, że zapewniamy kompleksowość rozwiązań w tym produkcję opakowań przemysłowych z uwzględnieniem elementów szytych, termoformowanych, wkładów piankowych itd.

  Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

  Mamy nadzieję, że zawarte kontakty umożliwią w niedalekiej przyszłości podjęcie owocnej współpracy.

   

  Targi Logimat 2013Targi Logimat 2013Targi Logimat 2013Targi Logimat 2013Targi Logimat 2013Targi Logimat 2013

  Zdjęcia naszego stoiska na targach Logimat 2013.

   

  15/03/2013

  Wstecz